Hydraulika

Pracovních strojů

DYNASET - Hydraulická zařízení pro mobilní techniku

DYNASET Oy je finská společnost, která byla založena v roce 1986. Jejím zakladatelem byl Reijo Karppinen, který měl vizionářskou myšlenku využít existující hydrauliku pracovních strojů k pohánění dalších hydraulických nástrojů a zařízení. Tato zařízení byla potřebná nejen na staveništi, ale i v jiných obtížně přístupných místech. Postupně se společnost rozvíjela a vyvíjela hydraulické jednotky, které umožňují využívat hydraulický tlak přímo z motoru vozidla nebo pracovního stroje pomocí PTO na převodovce nebo hřídeli motoru. Dále vyvíjeli i samostatné hydraulické generátory s vlastním spalovacím motorem.

Společnost DYNASET je dnes předním světovým výrobcem kompaktních mobilních hydraulických jednotek, jako jsou generátory, kompresory, wapky a další, které jsou vhodné pro různé aplikace v terénu. Tyto jednotky lze instalovat na všechny typy pracovních strojů od předních světových výrobců. Aby společnost DYNASET byla na českém trhu zastoupena a zákazníkům byla poskytována plná podpora, spolupracuje s českou společností PKS servis spol. s r.o., která má veškeré informace, podklady a dovednosti pro instalaci a servis nabízených systémů.

DYNASET si získala své místo na trhu díky vysoké kvalitě a inovativním produktům a širokému spektru možností využití. Její hlavní zaměření je na oblasti jako elektřina, vysokotlaká voda, stlačený vzduch a hydraulické KNOW-HOW. Díky svým kvalitním a univerzálním produktům si DYNASET získal uznání a důvěru zákazníků po celém světě.

Servis a technické poradenství

Vlastní vývoj, výroba a montáž celků

Komplexní záruční a pozáruční poradenství

Dlouholetá praxe a znalost národních a světových standardů

Profesionální a zkušený tým montérů a techniků